Wednesday , January 20 2021 / چهارشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه / ایرانسل / پیام پیشواز

پیام پیشواز

پیام پیشواز

سرویس پیام پیشواز ایرانسل به شما این امکان را میدهد که تماس گیرندگان به جای شنیدن آهنگ پیشواز ، پیام ،خبر ،جملات زیبا و یا هر پیام دلخواهی به انتخاب شما را مشاهده نماید

مزایای سرویس پیام پیشوازایرانسل :

  • در حالیکه فرد تماس گیرنده در انتظار پاسخگویی است، می توانید احساس خود در آن لحظه، وضعیت دسترسی، جملاتی زیبا، لطیفه و… را با او به اشتراک بگذارید.
  • در زمان‌هایی که قادر به پاسخگویی نیستید می‌توانید از این طریق به تماس گیرندگان تان اطلاع دهید.
  • با تنظیم پیام پیشواز مناسب می‌توانید خبری را به اطلاع دیگران برسانید بدون این که نیاز باشد تا برای پرشماری از مخاطبان‌تان پیامک بفرستید.

امکانات سرویس پیام پیشواز:

تعریف لیست مجاز:
پیام پیشواز تنها برای افرادی که نامشان در این لیست آمده است نشان داده می‌شود.

تعریف لیست غیر مجاز:
پیام پیشواز تنها برای افرادی که نامشان در این لیست آمده است نشان داده نمی‌شود و باقی مخاطبین شما قادر به مشاهده پیام پیشواز شما هستند.

نکته :
هزینه استفاده از سرویس ماهانه تنها ۴۵۰ تومان است. هر ماه فرصت انتخاب ۳۰ پیام پیشواز دارید. پس از پایان مهلت یک ماهه، برای ادامه استفاده از سرویس لازم است تا مجددا درخواست اشتراک کنید.

روش فعال سازی :
ارسال عبارت “OZV” را به ۸۵۸۵ پیامک کنید.

  • برای تنظیم عبارت انتخابی خود، می‌توانید عبارت مورد نظرتان را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. در این صورت، عبارت پیامک شده جایگزین عبارت قبلی (در صورت وجود) خواهد شد.
  • دفعات تغییر عبارات دلخواه، حداکثر تا ۳۰ بار رایگان بوده و برای تغییر بیش از ۳۰ بار، به ازای هر بار مبلغ ۱۰ تومان از حساب شما کم خواهد شد.

غیرفعال سازی :
ارسال عبارت “LAGHV” را به ۸۵۸۵ پیامک کنید

درباره‌ی فرزین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*