Tuesday , April 23 2019 / سه شنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / طرح ترافیک / لغو طرح و ترافيك سال ٩٧

لغو طرح و ترافيك سال ٩٧

لغو طرح و ترافيك سال ٩٧

با توجه به اعلام سازمان حمل و نقل و ترافيك تهران ثبت نام طرح و ترافيك سالانه منتفي شد و تردد در محدوده طرح و ترافيك براي سال ٩٧ به صورت شارژي و قابل استفاده براي تمامي متقاضيان مي باشد.

نحوه اعمال شرايط جديد به صورت اختصار بگونه ايست كه متقاضي با ثبت نام در سامانه شهرداري و اخذ نام كاربري و رمز عبور و همچنين وارد كردن مشخصات خودور شخصي شان و واريز مبلغي به عنوان موجودي حساب مي توانند وارد محدوده طرح و ترافيك شده كه متناسب با مدت زمان و محدوده زماني مشخص شده به عنوان پيك ترافيك از موجودي حساب مشترك عوارض تردد كثر مي گردد.

ضمناً اطلاعات ، قوانين و شرايط استفاده از اين طرح جديد طرح و ترافيك را متعاقبا در اين سايت به اطلاع شما عزيزان مي رسانيم .

 

جهت دريافت اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد

درباره‌ی فرزین

4 نظر

 1. ماراننده.های.وانت.بارکش.خواهش.میکنیم.این.قدر.بااعصاب.ما.بازی.نکنید.هرسال.یک.قانون.وصع.می.کنید

  • سلام
   لازم میدانیم به اطلاع شما و دیگر عزیزان برسانیم که مجموعه دفتر پیشخوان دولت ۱۶۴۲ هیچ گونه دخل و تصرفی در برقراری طرح جدید طرح و ترافیک و یا عدم برقراری آن ندارد و این طرح توسط شهرداری به شورای شهر ارائیه گشته و در حال برسی در شورای شهر می باشد و تصویب آن منوط به تائید شورای اسلامی شهر تهران می باشد ، و این دفتر تنها اقدام به اطلاع رسانی آخرین اخبار و اطلاعات در این زمینه و زمینه های دیگر می کند.
   لذا ما در دفتر پیشخوان ۱۶۴۲ در صورت تصویب و یا عدم تصویب این طرح آمادگی خود را برای انجام خدمات ثبت درخواست مجوز ورود به طرح و ترافیک اعلام می داریم وتنها مرجعی در قسمت ثبت درخواست های متقاضیان می باشیم .

 2. سلام
  آخه این چه وضعی
  وقتی من همسر معلول دارم و باید خودم ببرمش و بیاورم که نمی تونم ساعتی حساب و کتاب کنم
  به جای اینکه هزینه ها رو کم کنند خرج می تراشند
  کم مونده خودمان بشینیم خودمان بخوریم
  همچین می نویسید مدیران شهرداری من استثنا نیستند انگار احمق هستیم
  مدیران همه دارات دولتی با راننده ها ی ادارات خود تردد دارند و اصلا هزینه نمی دهند و پول اون راننده را نیز اداره تامین می کند حالا چه شهرداری باشه و چه غیر شهرداری
  مثلا این تیم می خواهند بگویند ما بهتر کار می کنیم
  کدوم یک از اعضا شورای شهر با اتوبوس و مترو تردد دارند

  • با سلام
   تمام ابهامات موجود در طرح و ترافیک جدید ارایئه شده باعث به وجود آمدن این سوالات در ذهن تمامی عزیزانی که از طرح استفاده میکردند گشته ، ما نیز هنوز اطلاعات دقیقی در دست نداریم تا شما را در جریان جزئیات قرار دهیم و با توجه به اعلام شهرداری طرح جدید در شورای اسلامی شهر تهران در حال برسی می باشد و امیدواریم نتیجه آن به منفعت عموم مردم شود.
   ما در دفتر پیشخوان ۱۶۴۲ در صورت تصویب و یا عدم تصویب طرح جدید امادگی خودر را جهت ارائیه مشاوره ،راهنمایی و ثبت نام شما عزیزان در هریک از طرح های مورد تائید اعلام می نماییم .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*