Sunday , August 18 2019
آخرین خبرها
خانه / اسلاید / جمع آوری مرسولات پستی

جمع آوری مرسولات پستی

جمع آوری مرسولات پستی

قابل توجه ادارات دولتی ، شرکتها و فروشگاهها

با توجه به رشد روز افزون فروشگاه های اینترنتی و استقبال عمومی نسبت به استفاده از این بستر جهت فروش و عرضه محصولات در سایت ، صفحات ایستاگرام و تلگرام به مصرف کنندگان ، مالکان این نوع فروشگاهها می بایست محصولات مشتریان خود را به روشهای مختلف برای آنها ارسال نمایند که این امر مستلزم انتقال محصولات فروخته شده و مراجعه حضوری فروشنده به دفاتر خدمات پستی می باشد که این پرسه بسیار زمان بر و مخل در جهت تحویل مرسوله به خریدار و به تبعه آن نارضایتی مشتری و بازخورد منفی برای آن فروشگاه را دارد .

همچنین رهگیری مرسولات پستی نیز مشکلی زمان بر برای فروشندگان اینترنتی بوده که این مسئله نیز توسط این دفتر پستی قابل حل می باشد .

لذا ما در دفتر پیشخوان 1642جهت رفع این قبیل مشکلات شما فروشندگان محترم شرایطی را فراهم ساخته ایم تا بدون مراجعه حضوری و صرف زمان و هزینه مازاد محصولات مشتریان شما را از محل فروشگاه ، دفتر یا منزل اقدام به جمع آوری مرسولات پستی نموده و تا رسیدن به مقصد رهگیری می نماییم .

ادارات و شرکتها نیز می توانند با استفاده از این سرویس مرسولات پستی از جمله پاکت و بسته های پستی خود را درب شرکت تحویل دفتر پستی ما داره و نسبت به ارسال آن ور اسرع وقت اقدام نماییند.

لازم به ذکر است در صورت بروز هر مشکلی طی فرآیند ارسال و تحویل پیگیری توسط این دفتر پستی انجام می شود .

 

هزینه جمع آوری

 

100000 ریال تا 10 مرسوله یکشنبه

چهارشنبه

رایگان بالای 10 مرسوله
150000 ریال تا 10 مرسوله سایر روزها
توافقی از 10 تا 30 مرسوله
رایگان بالای 30 مرسوله

 

از طریق دفتر پستی 1642 شما می توانید با خیالی آسوده و قیمتی مناسب نسبت به ارسال مرسولات پستی خود به تمام نقاط کشور اقدام نمایید.

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

 

درباره‌ی فرزین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*