Thursday , December 3 2020 / پنج شنبه , آذر ۱۳ ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه / طرح ترافیک / جزئیات مراحل اخذ طرح ترافیک ۹۷

جزئیات مراحل اخذ طرح ترافیک ۹۷

جزئیات مراحل اخذ طرح ترافیک ۹۷

ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و نشاط برای شما بازدیدکنندگان عزیز جهت اطلاع شما متقاضیان طرح ترافیک ۹۷ جزئیات مراحل اخذ طرح ترافیک ۹۷ خدمتتان رائیه می گردد.

متقاضیان حقیقی و حقوقی

حقیقی :

مدارک اصلی مورد نیاز :

  • اصل و یا اسکن رنگی سند و کارت خودرو
  • کپی کارت ملی

متقاضیان طرح ترافیک حقیقی به ۲ دسته آزاد و سهمیه ای تقسیم بندی می شوند.

سهمیه ها :

 

ساکنان محدوده طرح ترافیک :

متقاضیان سهمیه ساکنان محدوده طرح ترافیک می بایست فیش نوسازی و یا پسماند واحد مسکونی خود را نیز ارائیه نماییند.

متقاضیان این سهمیه این امکان برایشان فراهم است که تا ساعت ۸ صبح از محدوده خارج شده  و از ساعت ۱۷ وارد محدوده طرح ترافیک شوند.

 

بیماران خاص :

متقاضیان این سهمیه مدارک مربوط به بیماری های خاص و یا معلولیت خودرا ارائیه داده و پس از ثبت نام می بایست به ارگان مربوطه خود به عنوان مثال بهزیستی و یا انجمن بیماری های خاص مراجعه نمایند و تاییدیه سهمیه خود را از ارگان مربوطه اخذ نمایند که این تاییدیه در سامانه توسط ارگان ذیربط ثبت می گردد،سپس با مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک نسبت به تایید ثبت نام خود اقدام نماییند.

 

جانبازان ۲۵٪ و بالاتر و خانواده شهدا :

متقاضیان جانباز و یا خانواده شهدا جهت ثبت نام طرح ترافیک همراه مدارک ذکر شده کارت جانبازی ، ایثارگری خودرا می بایست جهت ثبت نام ارائیه دهند ، بعد از ثبت نام متقاضیان این سهمیه بایستی به بنیاد جانبازان و ایثارگران مراجعه نموده و نسبت به تایید سهمیه شان توسط بنیاد اقدام نماییند ، بعد از تایید بنیاد جهت تایید نهایی باید به دفتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه نماییند .

 

رانندگان وانت‌بار و تاکسی‌بار :

متقاضیان فوق بعد از ثبت نام با مراجعه به اتحادیه وانت بار برای رانندگان وانت و انجمن اتومبیل کرایه برای رانندگان تاکسی بین شهری نسبت به تایید سهمیه خود اقدام نماییند ، همچنین شرکت هایی که رانندگان وانت در سامانه بارانه انتخاب کرده اند نیز می توانند سهمیه این متقاضیان را تایید نماییند ، مراجعه به دفتر خدمات۷۰۶بعد از تایید الزامیست .

رانندگان موسسات اتومبیل کرایه :

روند ثبت نام برای متقاضیان موسسات اتومبیل کراییه کمی متفاوت می باشد ، رانندگان آزانس ها به صورت انفرادی بایستی اقدام به ثبت درخواست طرح ترافیک نماییند ، مالکان موسسات نیز با مراجعه به اتحادیه نام کاربری و رمزی دریافت می نماییند که با آن میتوانند رانندگان موسسه خود را به صلاحدید مشمول سهمیه نماییند ، پس از سهمیه بندی رانندگانی که مورد تایید مالک آزانس قرار گرفته اند بایستی به دفتر خدمات الکترونیک مراجعه نماییند.

حقوقی:

آندسته از متقاضیانی که وسیله نقلیه آنها به نام شرکت می باشد بایستی نسبت به ثبت نام طرح ترافیک بصورت حقوقی اقدام نمایند ، و علاوه بر مدارک ذکر شده همراه داشتن کد اقتصادی و شناسه ملی شرکت برای ثبت نام الزامی است .

نکته :

صاحبان شرکت های حقوقی احتیاجی به ثبت نام طرح ترافیک حقوقی نداشته و ثبت نامشان حقیقی انجام میگیرد .

لازم میدانم آدرس دفتر خدمات الکترونیک شهری که با توجه به سابقه جندین ساله وکادر مجرب به نحو احسنت بقدام به خدمت رسانی برای شما عزیزان را می نماید به عنوان پبشنهاد اعلام نمایم

شریعتی بالاتر از طالقانی کوچه گروسی پلاک ۳ دفتر خدمات الکترونیک ۷۰۶

 

کلیه مراحل ثبت نام اسکن و ارسال مدارک توسط دفترپیشخوان ۷۲۱۶۱۶۴۲ انجام میپذیرد .

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر جزئیات مراحل اخذ طرح ترافیک ۹۷ با ما تماس بگیرید

 

 

در پایان امیدواریم مطلب فوق کمک قابل توجهی به شما متقاضیان طرح ترافیک ۹۷ کرده باشد.

درباره‌ی فرزین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*