Monday , June 24 2019 / دوشنبه , تیر ۳ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / همراه اول / تعویض سیم کارت همراه اول

تعویض سیم کارت همراه اول

تعویض سیم کارت همراه اول

مشترکین تلفن همراه در صورت معیوب شدن سیم کارت و عدم امکان استفاده از آن و مشاهده پیغامInsert Simcard یا Card rejected، می توانند با مراجعه حضوری به این دفتر تقاضای تعویض سیم کارت نموده و سیم کارت جدید دریافت نمایند.

شرایط دریافت خدمت و مدارک مورد نیاز:

  • حضور مالک تلفن همراه یا وکیل قانونی او
  • تکمیل و امضای فرم در خواست
  • ارائه اصل و تصویر کارت ملی
  • ارائه اصل وکالتنامه و تصویر آن در صورت مراجعه وکیل قانونی
  • ارائه اصل قبض پرداختی دوره آخر

یادآوری :
۱.مشترکین تلفن همراه که سیم کارت آنها قدیمی می باشد تعویض سیم کارت بدون هزینه برایشان انجام خواهد شد.
۲. در صورتی که مشترک شماره PIN (Personal Identity Number) خود را اشتباه وارد نماید، پس از ۳ بار تکرار، سیم کارت قفل شده و برای فعالسازی مجدد نیاز به وارد نمودن کد ۸ رقمی PUK UnblockingKey) Personal) می باشد. در صورتی که کد PUK، ۳ مرتبه به اشتباه وارد شود سیم کارت سوخته و غیر قابل استفاده خواهد شد.
۳. کد PUK، درج شده روی بدنه سیم کارت کد محرمانه سیم کارت بوده و قابل تغییر نمی باشد، در صورت مفقود شدن فقط به مالک تلفن همراه (توسط مراکز تلفن ثابت) قابل ارائه است .
۴.تعویض سیم کارت درساعات غیراداری و روزهای تعطیل در یکی از مراکز تلفن ثابت (سلمان فارسی ، شیخ فضل اله ، نبوت، مالک اشتر، هجرت) و امور مشترکین مرکز قدس (درتهران) ادارات مشترکین (سایراستانها) قابل انجام است .
نحوه دریافت سیم کارت نسل چهارم (USIM) :
برای دریافت سیم کارت های نسل ۴ (یوسیم) می توانید با همراه داشتن مدارک ذکر شده برای تعویض سیم کارت مفغودی یا معیوب به صورت حضوری به این دفتر مراجعه نموده و سیم کارت نسل ۴ خودرا دریافت نمایند لازم به ذکر است این خدمت برای آن دسته از مشترکین که از گوشی هایی با قابلیت اتصال به شبکه نسل ۴ را دارند به صورت رایگان انجام میگیرد.

جهت انجام تعویض سیم کارت به صورت غیر حضوری کلیک کنید .

درباره‌ی فرزین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*