Wednesday , January 20 2021 / چهارشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۹
آخرین خبرها

کلیه اشخاصی که جهت دریافت کد بورسی در سامانه سجام ثبت نام نموده اند و می بایست برای دریافت کد بورسی در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) احراز هویت شوند همچنین احراز هویت کارگزاری مفید و آگاه نیز در این دفتر پیشخوان دولت انجام می پذیرد.

با توجه به واگذاری خدمت احراز هویت سجام و احراز هویت کارگزاری مفید و آگاه و .. به دفاترپیشخوان دولت و استقبال گسترده هموطنان عزیز که باعث اتلاف وقت شما متقاضیان عزیزان در دفاتر پیشخوان دولت در شرایط کنونی که بیماری موجود در جمعیت خطر بیشتری را در بردارد ما در این دفتر پیشخوان دولت این امکان را فراهم ساخته ایم تا با ثبت نوبت غیرحضوری به شما همشهریان عزیز این امکان را فراهم سازیم که در اسرع وقت و بدون ازدحام جمعیت خدمت احراز هویت سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) را دریافت نمایید.

شما متقاضیان میتوانید به ۲ روش نوبت دهی در سایت و یا تماس تلفنی اقدام به اخد نوبت نموده و در زمان تعیین شده در دفتر حضور بهم رسانید تا مراحل احراز هویت سجام برای شما انجام شود.

جهت رفاه حال شما عزیزان ثبت نام اولیه سامانه سجام نیز در این دفتر انجام میپذیرد.

آن دسته از عزیزانی که جهت مدیریت سهام عدالت متقاضی دریافت کدبورسی می باشند توجه داشته باشند که حتما در سایت سهام عدالت اقدام به آزاد سازی سهام خود نمایند.

مدارک مورد نیاز ثبت نام سجام :
مدارک مورد نیاز احراز هویت سجام :

احراز هویت کارگزاری مفید و آگاه :

باتوجه  به اینکه متقاضان حضور درفعالیت بورسی جهت خرید و فروش سهام علاوه بر کدبورسی می بایست زیرمجموعه یک شرکت کارگزاری و به عضویت در آن شرکت  درآمده و از طریق کارگزاری اقدام به فعالیت بورسی نمایند.

لذا به اطلاع شما عزیزان میرسانیم مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در کارگزاری و احرازهویت کارگزاری مفید و آگاه به صورت مستقیم توسط ما در دفتر پیشخوان دولت  ۷۲۱۶۱۶۴۲ انجام میشود .

مدارک مورد نیاز احراز هویت کارگزاری آگاه و مفید :

در پایان جهت دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید با ما تماس حاصل نمایید